پرش به


ارسال کننده

اطلاعات فایل

  • ارسال شده: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳
  • آخرین به روزرسانی: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳
  • حجم فایل: 2.2MB
  • دفعات بازدید: 3204
  • تعداد دریافت ها: 194
  • تایید شده توسط: مدیر انجمن
  • پذیرفته شده در: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۴ بعد از ظهر

دریافت pdf آموزش گام به گام بورس (منتشر شده توسط سازمان بورس)

- - - - -
آموزش بورس دانلود پی دی اف دانلود کتاب pdf دانلود رایگان ebook آموزش بورستصویر
فكر اصلي ايجاد بورس در ايران به سال 1315 برميگردد. در اين سال يك كارشناس هلندي و يك كارشناس بلژيكي به منظور بررسي و اقدام در مورد تهيه و تنظيم مقررات ناظر برفعاليت بورس اوراق بهادار به ايران آمدند، اما مطالعات آنها با آغاز جنگ جهاني دوم متوقف گرديد.
پس از كودتاي 28 مرداد 1332 ، مجدداًدر سال 1333 ماموريت تشكيل بورس اوراق بهادار به اتاق بازرگاني و صنايع و معادن،بانك مركزي و وزارت بازرگاني وقت محول گرديد.
اين گروه پس از 12 سال تحقيق و بررسي در سال 1345 قانون و مقررات تشكيل بورس اوراق بهادار تهران را تهيه ، ولايحه مربوط را به مجلس شوراي ملي ارسال داشتند.
اين لايحه در ارديبهشت 1345 تصويب شد و بورس تهران عملاً در سال 1346 با ورود سهام بانك صنعت و معدن و شركت نفت پارس فعاليت خود را آغاز نمود.

تاریخچه بورس را به قول معروف بیخیال شوید. حالا بورس در سال فلان راه‌اندازی شده و فلان شخص طرح آنرا داده و غیره زیاد مهم نیست. نیازی نیست به این اطلاعات مبتدیانه بچسبید و مانند دانش آموزان دبیرستان سعی کنید آنها را حفظ کنید.
فقط به مفاهیم و تعاریف موجود در این فایل آموزشی توجه کنید. مفاهیم اولیه بورس را بشناسید و با قدرت یادگیری را ادامه دهید.
با خود نگویید چطور می‌توانم در 6 ماه سرمایه‌ام را در بورس دوبرابر کنم، هدف‌تان این باشد که برفرض مثال در 6 ماه حداقل 10 کتاب بورسی را چندین بار خوانده باشید و مطالب آنها را کاملا درک کرده باشید.

این pdf آموزش گام به گام بورس (منتشر شده توسط سازمان بورس) یکی از فایل‌هایی است که به شما کمک می‌کند مفاهیم اولیه بورس را درک کنید.
دیگر فایل هایی که ممکن است مورد علاقه شما باشد ..


کاربر فعال در 15 دقیقه اخیر

کاربر، مهمان و عضو مخفی