پرش به


ارسال کننده

اطلاعات فایل

  • ارسال شده: ۲۲ شهریور ۱۳۹۵
  • آخرین به روزرسانی: ۲۲ شهریور ۱۳۹۵
  • حجم فایل: 3.04MB
  • دفعات بازدید: 2967
  • تعداد دریافت ها: 31

دریافت بهشت فروش کجاست؟ راهنمای کاربردی و بومی فروش

- - - - -تصویر

بهشت فروش کجاست؟
راهنمای کاربردی و بومی برای رسیدن به بزرگترین اهدافی که یک فروشنده می تواند داشته باشد . امروزه فروش بیشتر از هر چیز مهارتی است که باید آموزش داده و تمرین شود . افرادی که می خواهند در این زمینه موفق شوند با مطالعه ی کتاب هایی نظیر کتاب حاضر ، مهارت خود را افزایش داده و این گونه می توانند به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند . یکی از شغل هایی که در دنیا همیشه باقی خواهد ماند شغل فروش است چرا که این شغل مایه ی تعاملات بشری و از کهن ترین شغل هاست . کسانی که در کار فروش موفق هستند ، در سایر ابعاد زندگی نیز به موفقیت می رسند . در این کتاب با ما همراه باشید.

در سال 1870 توماس ادیسون جمله‌ معروفی داشت. او گفته بود «من به اختراع و درست کردن هیچ چیزی فکر نمی‌کنم؛ مگر قبل از آن به فروختنش فکر کرده باشم.»
تفاوت توماس ادیسون با تمام مخترعین دنیا این بود که از خانواده‌ی چندان پولداری نمی‌آمد اما توانست به موفقیت دست یابد. ادیسون کسی بود که توانست بیشتر اختراعاتش را در زمان خودش به فروش برساند. او جزء اولین کسانی بود که تیم فروش ساخت و مدیر فروش داشت و سعی می‌کرد ایده‌هایش را در زمان خودش به فروش برساند؛ برعکس تمام مخترعینی که وارژین خوشحال و پولداری از خودشان به‌جا گذاشتند.

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چند نفر در دنیا شغلشان فروش است؟ نزدیک به هشت میلیارد نفر!
هرکسی که صحبت بکند هدفش متقاعد کردن و تاثیرگزار بودن بر روی بقیه‌ی افراد است.
فروش هم چیزی جز تاثیرگذاری و متقاعد کردن بقیه‌ی افراد نیست.

 


یا ورود

کاربر فعال در 15 دقیقه اخیر

کاربر، مهمان و عضو مخفی