پرش به


انجمن‌های گفتگوی بورسینس - اطلاعیه؛

پیامی برای نمایش نیست

موضوع های جدید


تصویر

سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری اقامت آلمان کسب و کار در آلمان اقتصاد آلمان آلمان

 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 hadizad

hadizad
  آفلاین

  عضو تازه‌کار

 • عضو ارزشمند انجمن
 • ستاره
 • 1 ارسال
 • عضویت: ۱۵-مهر ۹۸
 • 1 موضوع ایجاد شده

ارسالی ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۷ بعد از ظهر

درود به دوستان. توی این مقاله مقدمات سرمایه گذاری در آلمان رو توضیح میدیم. و در نهایت بحث های جانبی مثل اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی رو مطرح می کنیم.

 

پیش از هر چیز، درباره اقتصاد آلمان یک مختصری لازمه که بدونیم:

 

اقتصاد آلمان

همانطور که حتما می دانید، آلمان یکی از پویا ترین و بزرگترین اقتصادهای جهان را دارد و این تنها در سایه ی سلامت و دوری از هرگونه فساد اقتصادی در کشور آلمان رقم خورده است. بخاطر همین، آلمان مقصد بسیاری از سرمایه گذاری ها در جهان بوده و حتی برای ایرانیانی که میخواهند ارزش پول خود را نگه داشته یا بیشتر کنند، جای مناسبی برای سرمایه گذاری است.

 

 

سرمایه گذاری در آلمان

 

وقتی شما در صنعت بخصوصی سرمایه گذاری می کنید، مسلما می خواهید از چند چیز اطمینان حاصل کنید:

 • بازگشت سرمایه
 • ریسک از دست دادن سرمایه
 • صنعت هدف سرمایه گذاری در آلمان
 • مدت زمان سرمایه گذاری در آلمان
 • و ...

مسلما برای شما مهم خواهد بود که روی چه پروژه هایی در آلمان سرمایه گذاری می کنید. بهره گیری از یک کارشناس اقتصادی، یک گروه یا شخصی خبره که به ریزه کاری های قانونی اقتصادی و مالی و مالیاتی در آلمان مسلط باشد، بسیار بسیار ضروری است. مخصوصا این مهم است که این شخص مشاور اقتصادی در آلمان همزبان شما باشد تا بتوانید مشکلات و نگرانی های سرمایه گذاری خود را با ایشان در میان بگذارید.

متاسفانه ایرانی ها بدلیل عدم اطمینان به همدیگر، مشاور اقتصادی آلمانی استخدام می کنند و عدم ارتباط کلامی مناسب بین سرمایه گذار و کارشناس اقتصادی، باعث بروز مشکلات بزرگی در پروسه سرمایه گذاری در کشور آلمان شده و معمولا به ضرر مالی می انجامد.

 

 

اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

مانند دیگر کشور های اروپایی، وقتی شما در کشور آلمان سرمایه گذاری می کنید، به شما

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

اعطا می شود و می توانید پس از چند سال فعالیت در آنجا، شهروندی آلمانی را نیز اخذ نمایید که البته این پروسه طولانی تر و پیچیده تری خواهد بود.

ولی اقامت آلمان با سرمایه گذاری یک امر عادی برای تیم خبره ای مانند وایز بیزنس گروپ بوده و همه روزه مشتریان این گروه برای شروع کسب و کار در آلمان، یا سرمایه گذاری در آلمان با این تیم وارد مذاکره شده و در نهایت اقامت دائم آلمان برای شما اخذ خواهد شد.

 

بالاترین رقم سهام در سرمایه گذاری در آلمان

بانک مرکزی آلمان در سال 2011 اعلام کرد که 57 درصد (یعنی 313 میلیارد یورو) از کشورهای عضو EU و 9 درصد از سرمایه ها از کشورهای دیگر وارد آلمان می شود. و این رقم سرمایه گذاری دائما در حال افزایش است. شرکت های چینی علی الخصوص از یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در آلمان محسوب می شوند.

 

 همچنین به سرمایه گذاری, اقامت آلمان, کسب و کار در آلمان, اقتصاد آلمان, آلمان نیز برچسب خورده است