پرش به


انجمن‌های گفتگوی بورسینس - اطلاعیه؛

پیامی برای نمایش نیست

موضوع های جدید


تصویر
- - - - -

دوچرخه بچه گانه بنز و بی ام و


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 bbshop

bbshop
    آفلاین

    عضو تازه‌کار

  • عضو ارزشمند انجمن
  • ستاره
  • 3 ارسال
  • عضویت: ۰۸-دی ۹۷
  • 3 موضوع ایجاد شده

ارسالی ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹ قبل از ظهر

در اصل مرسدس بنز و بی ام و از ابتدا تا انتها با ما همراه هستند. این یعنی از همان زمانی که اولین بار می‌خواهیم تجربه سرعت را داشته باشیم، می‌توانیم از دوچرخه کودکان مرسدس بنز و بی ام و استفاده کنیم. پس از اینکه کمی بزرگ‌تر شدیم، دوچرخه کودکان را کنار می‌گذاریم و به سراغ دوچرخه نوجوانان بنز و بی ام و می‌رویم. این روند تا زمانی ادامه دارد که اولین بار سوار موتورسیکلت واقعی بی ام و شویم و سرعت را به معنای واقعی کلمه تجربه کنیم.
 
اگر در بازار با دوچرخه بنز یا بی ام و مواجه شدید، بدانید که این یک فریب تبلیغاتی نیست. در حقیقت این دوچرخه واقعا به برند خودروسازی مرسدس بنز و بی ام و تعلق دارد. جالب است بدانید که مدل‌های دوچرخه بچه گانه بی ام و طراحی بسیار منحصر به فردی دارد. در این نوع دوچرخه کودکان شما می‌توانید در مواقع لازم از پدال و زنجیر استفاده کنید و در مواقع نیاز آن را بردارید.
 
در گام‌های ابتدایی آموزش دوچرخه سواری، کودک تنها باید روی سرعت گرفتن و حفظ تعادل تمرکز کند. قطعا شما هم به یاد دارید که در اولین مراحل یادگیری به محض اینکه پدال می‌زدیم تعادل خودمان را از دست می‌دادیم. به همین دلیل بی ام و نوعی طراحی منحصر به فرد دارید که در آن تا زمان یادگیری تعادل، می‌توانید زنجیر و پدال را بردارید. به این ترتیب کودک تنها به واسطه فشار پای خود به جلو می‌رود و ریسک زمین خوردن او نیز کمتر می‌شود. پس از اینکه مهارت لازمه برای حفظ تعادل را به دست آورد، نوب به نسبت پدال‌ها می‌رسد.
 
طراحی این دوچرخه‌ها کاملا ارگونومیک و بر اساس فیزیک بدنی است. زین این دوچرخه‌ها کاملا شبیه به زین موتورسیکلت‌های حرفه‌ای بی ام و طراحی شده تا کودک روی آن کاملا راحت باشد. از طرف دیگر در فاصله اسکلت‌بندی دوچرخه، کیسه‌ای چرمی قرار داده شده تا کودک وسایلش را دیگر گم نکند.
 
 
فروشگاه قطعات بی ام و و قطعات بنز بی بی شاپ
bbshop.ir