پرش به


انجمن‌های گفتگوی بورسینس - اطلاعیه؛

پیامی برای نمایش نیست

موضوع های جدید


تصویر
- - - - -

ثبت شرکت خشکبار


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 kara

kara
    آفلاین

    عضو فعال انجمن

  • عضو ارزشمند انجمن
  • ستارهستارهستاره
  • 83 ارسال
  • عضویت: ۱۶-اسفند ۹۵
  • 82 موضوع ایجاد شده

ارسالی ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۴ بعد از ظهر

خشک بار یا خشکه بار که از لحاظ لغوی مقابل تره بار قرار دارد به پسته بادام قیسی خشک فندق، گردوی خشک، کشمش، برگه هلو، زردآلو، و میوه های خشک دیگر مانند آلو، آلوچه، آلبالو، خرما، انجیرخشک و مانند آن اطلاق می شود. در این مقاله، به مهم ترین نکات در رابطه با نحوه ی ثبت شرکت خشکبار می پردازیم.

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

:
خشکبار محصول ارزشمندی است و ورود به این کسب و کار در زمره کم ریسک ترین تجارت ها طبقه بندی می شود. کلید موفقیت برای داشتن کسب و کاری پر رونق و سودآور، شناختن محصولات مختلف است. در ایران استاندارد تعریف شده ای برای خرید و فروش خشکبار وجود ندارد و همه کارها بر اساس تجربیات قبلی جلو می رود؛ به این معنا که افراد شاغل در این بخش باید برای دوره هایی در کنار یک متخصص با تجربه کار کرده باشند و جنس درجه یک را با نگاه یا لمس و مزه تشخیص دهند. البته در زمانی که هدف، صادرات خشکبار باشد، اطمینان از سلامت محصولات در نظر گرفته می شود، و عدم توجه به این موارد سبب برگشت محصول و خسارت به کسب و کار می شود. برای ثبت شرکت خشکبار، نیازبه اخذ مجوز از نهادهای ذیربط می باشد. شما می توانید پس از دریافت مجوزهای لازم، شرکت خود را در دو قالب شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود به ثبت برسانید. جهت آشنایی بیشتر، ابتدا شرایط ومدارک مورد لزوم و سپس مراحل ثبت این دو نوع شرکت را مورد بررسی قرار می دهیم.
• شرکت سهامی خاص :
شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی که تمام سرمایه آن منحصراً توسط مؤسسین تأمین گردیده وسرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی آنها است. و تعداد سهامداران نباید از سه نفر کمتر باشد؛عنوان شرکت سهامی باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت به طور روشن و خوانا قید شود. 

 

منبع: دارکوب