پرش به


انجمن‌های گفتگوی بورسینس - اطلاعیه؛

پیامی برای نمایش نیست

موضوع های جدید


تصویر
- - - - -

وقت فوری سفارت اوکراین


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 gardeshsafar

gardeshsafar
    آفلاین

    عضو تازه‌کار

  • عضو ارزشمند انجمن
  • ستاره
  • 1 ارسال
  • عضویت: ۰۴-خرداد ۹۸
  • 1 موضوع ایجاد شده

ارسالی ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴ بعد از ظهر

چنانچه قصد سفر به کشور اوکراین را دارید باید ویزای اوکراین را تهیه کنید. در حقیقت ویزا اجازه نامه ورود به کشور موردنظر می باشد که تمام مسولیت صدور آن بر عهده کنسولگری کشور مورد نظر می باشد. افراد هدف های مختلفی برای سفر به اوکرایین دارند. اشخاصی برای تفریح ، برخی برای ادامه تحصیل و برخی برای کار به این کشور سفر می کنند. با هر هدفی که به اوکراین سفر می کنید باید ویزای مرتبط به ان را داشته باشید و برای اخذ ویزا در ابتدا نیاز به تعیین وقت سفارت اوکراین را دارید.

همه ساله افراد زیادی با اهداف توریستی و تفریحی به اوکراین سفر می کنند زیرا که درای آب و هوای مطلوبی می باشد به همین دلیل از نظر جذب گردشگر رتبه هشتم را در اروپا دارد.

دریافت وقت فوری سفارت اوکراین

چنانچه قصد تعیین

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

را دارید باید به سفارت اوکراین مراجعه کنید. آدرس سفارت اوکراین در تهران :

خیابان شهید باهنر تهران، کوچه قادری، پلاک 10.

همچنین می توانید با مراجعه به سایت سفارت اوکراین وقت سفارت اوکراین را تعیین کنید. می توانید از طریق تماس با شماره 22722658 با کارشناسان و مشاورین سفارت در رابطه با امور مربوط به ویزا و وقت سفارت صحبت کرده و پاسخ سوال های خود را دریافت کنید.

ساعات کاری سفارت اوکراین در تهران به شرح زیر است :

از دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح الی 1 بعد از ظهر و ساعت 2 بعد از ظهر تا 6 کارشناسان آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به متقاضیان عزیز می باشد. زمان تعیین شده جهت ارائه مدارک به سفارت 9 تا 13 و زمان مشخص شده جهت تحویل گرفتن مدارک 16 تا 17 میباشد. دقت داشته باشید که پیش از مراجعه به سفارت از فبل در مورد ساعات کاری و اختصاص یافته برای هرکار آگاهی کسب کنید تا با مشکل روبرو نشوید.

دریافت وقت سفارت اوکراین بصورت آنلاین

چنانچه قصد دارید وقت سفارت اوکراین را به صورت آنلاین رزرو کنید به سایت سفارت اوکراین مراجعه کنید و اطلاعات خواسته شده را بطور کامل درج کنید.در وارد کردن ایمیل خود دقت کنید زیرا که پاسخ سفارت در خصوص قبول یا رد درخواست ویزا و روز تعیین وقت سفارت اوکراین به این 5

صدور روادید اوکراین

در حالت عادی دو الی 3 هفته زمان نیاز است تا سفارت اوکراین به تقاضای شما جواب دهید. چنانچه با نقص مدارک مورد نیاز روبرو شوید این مدت به یک ماه افزایش پیدا می کند. زمانی که درخواست ویزا می دهید دقت کنید که تا در قدم های بعدی دچار مشکل نشوید و هرچه سریعتر ویزای اوکراین خود را اخذ کنید.