پرش به


انجمن‌های گفتگوی بورسینس - اطلاعیه؛

پیامی برای نمایش نیست

موضوع های جدید


تصویر

آیا خرید پیج اینستاگرام کار درستی است؟

خرید پیج اینستاگرام اینستاگرام

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 javids

javids
    آفلاین

    عضو تازه‌کار

  • عضو ارزشمند انجمن
  • ستاره
  • 1 ارسال
  • عضویت: ۰۱-خرداد ۹۸
  • 1 موضوع ایجاد شده

ارسالی ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۸ بعد از ظهر

آیا

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

اصولا کار درستی است؟

خرید پیج اینستاگرام آماده با فالوورهای بالا یکی از استراتژی های بازاریابی اینترنتی و حضور در شبکه های اجتماعی است. اکثرا افرادی که قصد خرید یک پیج اینستاگرام آماده را دارند با هدف دیده شدن به عنوان یک پیج معتبر اینکار را انجام میدهند. ولی در بسیاری از مواقع برعکس این اتفاق برای آن ها می افتد.

 

یک پیج آماده اینستاگرام با فالوورهای بالا دقیقا مثل این می ماند که شما بخواهید به یک بانک ایمیلی که قبلا خریداری کرده اید ایمیل های تبلیغاتی خود را بفرستید! در این صورت بازدهی خیلی کمی نصیب شما می شود.

به عنوان مثال پیج اینستاگرامی که دارای 100 کا فالوور واقعی باشد چرا باید عکس های منتشر شده در آن 50 الی 70 لایک بخورد؟ در حقیقت، بسیاری از پیج های آماده در اینستاگرام که به فروش می رسند همین اوضاع و احوال را دارند.

این موضوع از خرید فالوور اینستاگرام هم بدتر خواهد بود. چون شما هزینه ای را برای پیجی داده اید که اصلا مشخص نیست فالوورهای آن از کجا آماده اند؟ چقدر از آن ها فیک هستند یا چقدر از آن ها ایرانی هستند؟ آیا آن ها ماندگار هستند و به کسب و کار شما علاقه دارند؟

شاید جالب باشد این را هم بدانید که جدیدا اینستاگرام پیج هایی که اینگیجمنت کاربرانشان با آن ها کم است را شناسایی می کند و از این به بعد پست های منتشر شده در آن ها را به کاربران کمتری از آن پیج نشان می دهد. این هوش مصنوعی اینستاگرام است!

همین موضوع باعث می شود روز به روز لایک های یک پیج با فالوور های غیر واقعی کمتر و کمتر شود. حتی اگر در آینده فالوور های واقعی هم به آن پیج مورد نظر جذب شوند در تعداد لایک ها و در واقع میزان اینگیجمنت تاثیری نخواهد گذاشت.

پس همانطور که متوجه شدید خرید پیج اینستاگرام اصولا کار درستی نیست! چون شما به هیچ وجه نمی توانید شناختی از فالوورهای پیج مورد نظر داشته باشید. به همین دلیل ممکن است عملا پولتان به هدر رود و هیچ سودی عایدتان نشود!

اما اگر از فالوورهای پیج مورد نظر اطلاعات دقیقی داشته باشید و بدانید که واقعا فالوورهای واقعی هستند مسلما خرید پیج مورد نظر به سود شما خواهد بود حتی اگر مبالغ زیادی را برای این کار بپردازید.

 اما به این هم فکر کنید اگر فالوورهای واقعی پیج مورد نظر به کسب و کارتان علاقه ای نداشته باشند چه اتفاقی برای شما می افتد؟ بله عملا همه آن ها را از دست خواهید داد!