پرش به


انجمن‌های گفتگوی بورسینس - اطلاعیه؛

پیامی برای نمایش نیست

موضوع های جدید


تصویر

مزایای پارتیشن های شیشه ای


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 sakhtemoon

sakhtemoon
    آفلاین

    عضو تازه‌کار

  • عضو ارزشمند انجمن
  • ستاره
  • 1 ارسال
  • عضویت: ۱۴-بهمن ۹۶
  • 1 موضوع ایجاد شده

ارسالی ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶ قبل از ظهر

 
افزایش بهره وری کارمندان با استفاده از پارتیشن شیشه ای
اجرای پارتیشن های شیشه ای باعث افزایش بهره وری کارکنان می شود. آگاهی از این مطلب که آن ها تحت کنترل و نظارت دائمی هستند، باعث می شود تا بر کار خود تمرکز بیشتری داشته باشند و سخت کوشی بیشتری از خود نشان دهند. علاوه بر اینکه

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

شیشه ای باعث کاهش تنبلی در محیط کار می شود، مسئولیت پذیری و جوابگویی آنان را نیز تقویت می کند؛ که هر دوی این موارد باعث افزایش بهره وری کار می گردد.
 
 
انعطاف پذیری پارتیشن شیشه ای
پارتیشن های شیشه ای را می توان جابه جا کرده و در محل های دیگری نصب نمود. این در حالی است که تغییر نقشه یک اتاق با استفاده از دیوارهای سنتی پرزحمت و بسیار هزینه بر است. مهم ترین دستاورد مالی پارتیشن های شیشه ای، ناشی از انعطاف پذیری بالای آن ها است. با کمک یک طراح و نصاب ماهر، نیازی به ثابت بودن پارتیشن های شیشه ای نمی باشد.
 
نگهداری پارتیشن شیشه ای
پارتیشن های شیشه ای را به راحتی می توان تمیز کرد. برای این کار فقط به یک شیشه شور و یک دستمال (ترجیحا دستمال میکروفایبر) نیاز است. 
 
 
هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای
پارتیشن های شیشه ای در مقایسه با دیوارهای ثابت در واقع بسیار به صرفه هستند. نصب پارتیشن های شیشه ای بسیار سریع و آسان است و نیازمند تغییرات ساختاری نیست. بنابراین در صورت نیاز به تغییر ابعاد اتاق ها و ... هزینه های تغییرات اندک خواهد بود. از طرفی با استفاده از پارتیشن های شیشه ای، در طول روز نیاز به چراغ الکتریکی کاهش می یابد. در نتیجه مصرف انرژی کاهش یافته و در نهایت هزینه های کلی شرکت کاهش می یابد. علاوه بر این منافع مالی، مصرف انرژی کمتر، تاثیر مثبتی بر محیط زیست نیز دارد. 
 
روشنایی
یکی از مشکلات بسیاری از محیط های کاری نبود نور طبیعی است که این مسئله به مرور زمان باعث ایجاد تاثیرات روانی منفی بر کارکنان می شود. نور طبیعی باعث بهبود سلامت روح و روان کارکنان شده و در نتیجه کارایی و بهره وری آنان را افزایش می دهد. نصب پارتیشن های شیشه ای یکی از بهترین روش ها برای ورود نور طبیعی به محیط کار است.