پرش به


انجمن‌های گفتگوی بورسینس - اطلاعیه؛

پیامی برای نمایش نیست

موضوع های جدید


تصویر

بدترین شرکای ممکن برای سرمایه گذاری و راه اندازی یک کسب و کار

سرمایه گذاری

 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 razihz

razihz
  آفلاین

  عضو تازه‌کار

 • عضو ارزشمند انجمن
 • ستاره
 • 4 ارسال
 • عضویت: ۱۱-اسفند ۹۴
 • 4 موضوع ایجاد شده

ارسالی ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۲ قبل از ظهر

دوستان نزدیک  :

اگر میخواهید کاری را با کمک دوست تان راه اندازی کنید و شریکی سرمایه گذاری کنید خب ابتدای کار چندان بد به نظر نمیرسد هم کسی است که او را از قبل می شناسید هم این که فکر میکنید فرد مورد اعتمادی ست اما کمی صبر کنید معمولا" شراکت با دوست  پیشنهاد نمیشود خیلی از دوستان هستند که همان اول کاری از ایده شما استقبال میکنند و قول ماندن تا آخر راه را به شما میدهند اما روزهای سخت هم در پیش است ممکن است بعد از چند ماه دیگر شوق و شوق اولیه را نداشته باشند و به واسطه رابطه دوستی با شما فکر کنند دیگر لازم نیست مثل قبل کار کند و زحمت بکشد بنابراین ما نمی گوییم با دوستان نزدیک خود شریک نشوید و سرمایه گذاری نکنید فقط بیشتر فکر کنید چون اگر کسی دوست نزدیک شماست دلیل بر این نیست که شریک خوبی هم برای سرمایه گذاری باشد .

 

افراد همه چیز دان :

 

این گونه افراد تصور میکنند نابغه هستند و همه چیز را به خوبی میدانند این گونه تیپ های شخصیتی ممکن است خیلی آب شان با همه توی یک جوب نرود و اصلا" نتوانند با کسی کار کنند چون فقط نظرات خودشان را قبول دارند و بس .

 

 افراد خالی بند :

این گونه افراد شخصیت جالبی دارند معمولا" وقتی برای سرمایه گذاری با کسی شریک میشوند مدام در پی ریختن استراتژی های مختلف برای کسب و کار سرمایه گذاری شده هستند مدام طرح و برنامه میریزند اما دریغ از عمل . حتی یکی از ایده ها و استراتژی های شان را نیز عملی نمیکنند این ها فقط حرف میزنند و بهتر است بیش تر در محیط های آکادمیک مشغول یاد دادن استراتژی های کسب و کار به علاقمندان باشند تا فضاهای حرفه ای کسب و کار .

 

افراد فرصت طلب :

فرصت طلبان هم از آن دسته افرادی هستند که روی چند پروژه با هم کار میکنند که حتی ممکن است شریک شان که شما باشید نیز از آن ها باخبر نباشید ؛ این افراد ممکن است هر  لحظه از شما جدا شوند و بروند سراغ پروژه و کاری که سود بیشتری برای شان داشته باشد و چیز بیشتری  گیرشان بیاید .

 

 

افراد کارمند گونه :

این گونه افراد هم به زندگی کارمندی عادت کرده اند و باید سر ساعت 8 شب با خانواده شام میل کنند و  از انواع و اقسام بیمه های سلامتی و عمر استفاده میکنند و خیلی محتاط هستند . با این افراد کار کردن آن هم در کسب و کار آزاد و سرمایه گذاری های شریکی کمی  مشکل  است چون اداره کردن کسب و کارهای آزاد وقت و زمان مشخصی ندارد و باید کمی از زندگی با نظم و مقررات زندگی کارمندی فاصله بگیرید .

 

افراد رویا پرداز :  

افراد رویا پرداز کسانی هستند که مدام در رویا و خیال به سر  می برند  شما اگر شریک افراد این باشید مدام  خواهید شنید که میگویند ما یک روزی بالاخره میلیاردر میشویم . این دست از افراد مدام در فکر خانه ها و امارت لوکس و ماشین های گران قیمت هستند اما اگر از این ها بپرسید برای بیزینس خود در ماه آینده چه برنامه ای دارید هاج و واج شما را نگاه میکنند . کسب پول های میلیونی نیازمند کار سخت و صبوری ست نه رویا و خیال پردازی . شریک سرمایه گذاری شما باید فرد مثبت و خوش بینی باشد که در عین حال روی کسب  کارش دقت و تمرکز زیادی دارد.

 

افراد عشق ریاست :

این گونه افراد دوست دارند با هر کسی که ملاقات میکنند ظرف مدت 30 ثانیه بفهمانند که مدیر عامل و رئیس هستند  با همه طوری برخورد میکنند که انگار زیر دست شان هستند و احساس ریاست و قدرت طلبی را در تمام جنبه های کاری شان منعکس میکنند با این افراد شراکت و سرمایه گذاری بسیار سخت است چون گویی به تنها چیزی که فکر نمیکنند  پیشرفت و توسعه و تمرکز کاری شان است  بنابراین هنگام سرمایه گذاری و شراکت از افراد این چنینی که معمولا" خود شیفته و مغرور هستند دوری کنید .

 

افراد ول خرج :

این گونه افراد  به هیچ عنوان برای شراکت و سرمایه گذاری پیشنهاد نمیشوند چون هیچ گونه محافظه کاری مالی در آن ها دیده نمیشود ، اگر میخواهید با کسی در سرمایه گذاری شریک شوید حتما" کسی را انتخاب کنید که دارای مسئولیت پذیری مالی خوبی باشد کسی که هر دلار درآمد شرکت را در جهت رشد و توسعه و پیشرفت آن هزینه میکند .

 

منبع:

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید#2 کاربر مهمان_وحید_*

کاربر مهمان_وحید_*
  آفلاین
 • کاربر مهمان
 • عضویت: --

ارسالی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۹ بعد از ظهر

عزیزم ممنون از اطلاعاتتون
اما باور کنید حاضرم شریک مالی داشته باشم که سرمایه اولیه را داشته باشه و همه ی ایرادهایی که گفتین هم داشته باشه.
پولسازترین ودرامدزاترین طرح دنیا رو با مجوزهایش دارم و متاسفانه داشتن شریک مالی در ایران پارتی و معرفی میخاد. حاضرم بازگشت چهاربرابر سرمایه اولیه را ظرف شش ماه تضمین کنم 09123834796

#3 fatemehfth77

fatemehfth77
  آفلاین

  عضو انجمن بورسینس

 • عضو ارزشمند انجمن
 • ستارهستاره
 • 23 ارسال
 • عضویت: ۱۳-تیر ۹۷
 • 9 موضوع ایجاد شده

ارسالی ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲ بعد از ظهر

مغازه مناسب در پردیس ؟!! راهنمای انتخاب

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

!!برای دیدن اطلاعات بیشتر به این مطلب مراجعه کنیدهمچنین به سرمایه گذاری نیز برچسب خورده است