پرش به


انجمن‌های گفتگوی بورسینس - اطلاعیه؛

پیامی برای نمایش نیست

موضوع های جدید


تصویر
* * * * * 1 رای

قوانین فعالیت در انجمن‌های بورسینس


 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 مدیر انجمن

مدیر انجمن
  آفلاین

  Administrator

 • مدیر کل انجمن
 • ستارهستارهستاره
 • 821 ارسال
 • عضویت: ۲۹-مرداد ۹۳
 • 9 موضوع ایجاد شده
 • جنسیت: آقا
 • شهر: فارس

ارسالی ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۷ بعد از ظهر

ثبت نام در انجمن‌های بورسینس رایگان است و اعضای سایت از امکاناتی که بورسینس در اختیار ایشان قرار می‌دهد، استفاده می کنند. ناظران انجمن‌های بورسینس به منظور برقراری نظم، رسیدن به اهداف، مفیدتر بودن و هدایت هرچه بهتر تاپیک‌ها و کاربران، مقررات و قوانین زیر را برای کاربران عضو تعریف کرده و بر اجرای مسلم هر یک مصمم هستند.

قوانین و مقررات

1. استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار و …) همچنین در نوشته‌ها و تاپیک‌ها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

تبصره: استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست و نام کاربری اینگونه افراد حذف خواهد شد.

2. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت، هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.

3. هر مطلب صرفا بیانگر نظر و عقیده نویسنده آن است و بیانگر نظر و عقیده مسئولان بورسینس و یا تفکر حاکم بر این شبکه اجتماعی نیست. بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب و نوشته‌ها بر عهده شخص نویسنده آنهاست.

4. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند این سایت است.

5. انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و تاپیک‌ها، نوشتن مطالب به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، شروع بحث (تاپیک) در بخش (انجمن) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست.

6. بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

7. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از بورسینس دات‌کام حل کنید. سایت بورسینس اجازه مطرح کردن اتهامات صحیح یا نادرستی که مستقیما نام افراد یا شرکت‌ها را تحت تاثیر قرار می دهد (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) نمی دهد.

8. نوشتن متن‌ها و تاپیک‌های تبلیغاتی و تجاری باعث مسدود شدن نام کاربری و آی پی شما می‌شود.

9. مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و … که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده بوده و بورسینس در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی ندارد.

10. حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای مسئولان و مدیران بورسینس محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.

11. هدف این سایت تنها فراهم آوردن یک محیط سالم و امن برای تبادل اطلاعات پیرامون وضعیت بازار سهام است. این سایت رقیب و یا دشمن سایر سایت‌ها؛ شرکت‌ها و موسسات نمی‌باشد. بنابراین مطالبی که در راستای تبلیغ یا تخریب موسسه یا شرکتی ثبت شود و یا مطالبی که معلوم شود تحت مالکیت مادی یا معنوی این موسسات هستند از سایت حذف خواهند شد.

12. کپی‌برداری از مطالب نوشته شده این سایت در سایت‌ها، روزنامه‌ها، مجلات و هر نوع رسانه‌ی دیگر فقط با ذکر نام نویسنده و آدرس سایت مجاز می‌باشد.

13. کاربران قبل از ایجاد تاپیک می‌بایست جستجو کنند که آیا تاپیکی مرتبط با آن مبحث وجود دارد یا خیر و از ایجاد تاپیک‌های تکراری خودداری کنند.- ایجادکننده تاپیک (استارتر) باید عنوان مناسبی برای تاپیک استفاده کند. از انتخاب عنوان‌های کلی مانند، راهنمایی ، خرید یا فروش ، کمک و… خوداری کنید. - درج مطالب مشابهی که درباره آن، مبحث فعالی وجود داشته باشد، فقط در آن مبحث مجاز می‌باشد.- ایجاد نمودن چندین مبحث که موجب برهم ریختن نظم مباحث گردد، حتی اگر آن مطالب با قوانین سایت مطابقت داشته باشد، پذیرفته نیست.

14. نوشتن یک متن تکراری در صفحات مختلف سایت ممنوع می‌باشد و باعث حذف کل مطالب ثبت شده خواهد شد.

15. هر مطلبی که در آن تبلیغ، تخریب، مجادله، فضاسازی یا موارد مشابه وجود داشته باشد بدون اطلاع نویسنده حذف خواهد شد. به کار بردن عناوین و جمله بندیهایی که معمولاً در آگهی‌های تجاری بکار میروند و یا مقابله پرخاشگرانه با نقدها و بررسی‌ها پذیرفته نیست.

بورسینس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. غیر از قوانین فوق، کاربران موظف به پرهیز از هر گونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در ” فهرست مصادیق محتوای مجرمانه ” هستند.

تاکید می‌کنیم، رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است و فعالیت در

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

به معنای پذیرش تمامی قوانین فوق میباشد. بناراین تخطی از هر یک از موارد فوق برای اعضا، تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و ناظران بورسینس حق دارند دسترسی متخلفان را بدون اطلاع قبلی محدود کنند.سلب مسئولیت

1 – بازار بورس ذاتا دارای نوسانات بسیار است و برای کسانی که درک مناسب و اطلاعات کافی برای حضور در این بازار ندارند خطرناک است و سرمایه گذاری در این بازار ممکن است باعث از دست رفتن درصد زیادی از سرمایه شما شود.

در این سایت آموزش، اخبار و تحلیل‌های بازار بورس صرفا جهت اطلاع‌رسانی درج می‌شود و هرکس مسئول خرید و فروش‌های خود در بازار است.

2 – پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌های این سایت ممکن است صحیح نباشد. بازار بورس بازاری غیرقابل پیش‌بینی است و ممکن است پیش‌بینی‌هایی که توسط تحلیل‌گران انجام می‌شود به کلی اشتباه باشد.

 

3 - توصیه‌های اعضا یا مدیران انجمن در هر زمینه‌ای تنها نظر شخص آنهاست و شخص خود تصمیم‌گیرنده اعمال و رفتار خود می‌باشد.

 

4 - بورسینس نسبت به مطالبی که توسط کاربران در این انجمن ارسال می‌شود مسئولیتی ندارد.

 

آخرین تغییر این صفحه: 30 مردادماه 1393


 • nima-s2 این پست را پسندیده است