پرش به


ارسال کننده

اطلاعات فایل

  • ارسال شده: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳
  • آخرین به روزرسانی: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳
  • حجم فایل: 3.66MB
  • دفعات بازدید: 3095
  • تعداد دریافت ها: 231

دریافت جزوه آموزشی کارگاه تحلیل‌گری مالی (دوره آموزشی تحلیل بنیادی پیشرفته)

* * * - - 1 رای
آموزش تحلیل بنیادی سهام تحلیل بنیادی دانلود رایگان pdf آموزش تحلیلتصویر

تحلیل بنیادی یا فاندامنتال از نقش مرکزی و محوری اقتصاد جهت تعیین حرکت نرخ‌های مباله در بازارهای مالی سود می‌برد. به عبارت دیگر تحلیل بنیادی ریشه در علم اقتصاد و هدف آن توضیح و تفسیر علل حرکت قیمت‌ها در نتیجه عوامل و بنیادهای اقتصادی است.

 

فرق تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال نیز در همین است که تحلیل تکنیکی مبتنی بر قیمت و حجم مبادلات است و عوامل موثر بر روی قیمت‌ها نادیده گرفته می‌شود. در تحلیل بنیادی هر عاملی که منجر به تغییر در عرضه و تقاضا بر روی قیمت سهم می‌گردد مورد مطالعه قرار می‌گیرد و در حقیقت یک تحلیلگر بنیادی با بررسی کلیه اطلاعات، الگویی را طراحی می‌کند تا بدان وسیله ارزش جای و آینده یک سهم را در بازار تعیین کند.

 

همانند بسیاری از تحلیل‌ها، هدف تحلیل بنیادی پیش‌بینی و سود بردن از حرکات قیمت سهام در آینده است. در سطح شرکت، تحلیل بنیادی آزمون داده‌های مالی، مدیریت، مفهوم تجارت و رقابت را شامل می‌شود. برای پیش‌بینی قیمت‌های بازار سهام در آینده، تحلیل بنیادی شرکت، صنعتو  اقتصاد را ترکیب خواهیم کرد تا ارزش عادلانه جریان بازار را بدست آوریم و ارزش‌های آینده را برآورد کنیم.

اگر ارزش عادلانه با قیمت جاری بازار سهام برابر نباشد، تحلیل‌گران اعتقاد خواهند داشت بازار کمتر یا بیشتر از حد معمول ارزش‌گذاری شده است و قیمت سهام بازار نهایتا به سطح عادلانه جذب می‌شود.
 

تهیه و تدوین فایل: مهدی میرزایی

شرکت تجارت نوین پایندگان با همکاری بتاسهم


یا ورود


دیگر فایل هایی که ممکن است مورد علاقه شما باشد ..


کاربر فعال در 15 دقیقه اخیر

کاربر، مهمان و عضو مخفی